Mūsų kontaktai:

Telefonas: +37061439352

Elektroninis paštas : patalynesrojus@gmail.com

Privatumo politika

Bendra informacija

www.boruziukuspinta.lt gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą,todėl garantuojame,kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai.Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles,kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

www.boruziukuspinta.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti,todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu tirute iš naujo jas perskaityti.Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate,kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

Renkama Informacija

Visi Mūsų Pirkėjai yra vienodai svarbūs!Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas,pavardė,adresas,elektroninis pašto adresas,telefono numeris,reikalinga tam,kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pristatyti tinkamu adresu.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims,kurie nesusiję su Jūsų užsakymu.Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus.Sią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas,jas palaikyti-pristatyti Jums prekes,susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų,pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-fakturą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis.Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojanciais įstatymais ir teisės aktais.Be Jūsų sutikimo Jūsų asmenineiai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais,nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka,kad mes galime rinktis,naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau isvardtais tikslais.

Duomenų apsauga

www.boruziukuspinta.lt elektroninė parduotuvė stengiasi,kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs.www.boruziukuspinta.lt visada stengiasi apsaugoti informacija nuo neteisėtos prieigos,neteisėto jos pakeitimo,atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį,kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio.www.boruziukuspinta.lt atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą.Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys,yra saugomi,mes imamės atitinkamų fizinių,elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

www.boruziukuspinta.lt turi teisę keisti šią privatumo politiką.Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi.Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu.Nepavykus susitarti,ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

 

×
×
×
×


 

×


 

×


 

×